Izvelne

Reklāma
Filmas online
Filmas online

KATEGORIJAS
Par seriālu [261]
Par aktieriem [94]
Intervijas [71]
Dažādi [127]
Fanu pasākumi [26]
Grāmatas [7]
IS Foundation [5]
Ziņas un jaunumi par Iana Somerhaldera fondu "IS Foundation"
Recenzijas [5]
Seriāla sēriju recenzijas
Aptaujas, "quiz", balsošanas u.tml. [44]
Dažādas aptaujas, "quiz" u.tml. lietas...
Mājaslapas jaunumi [8]
Jaunumi mājaslapā un ziņas no administratoriem

MEKLĒTĀJS

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
[ Šodien mūs apmeklēja... ]

11:21 PM
Džūlija Pleka dalās spoileros par "1912", Mereditu un ne tikai ar TV Line
Lieliskā Kesidija Frīmana jau drīzumā debitēs TVD, bet mēs par viņu zinām ļoti, ļoti maz... Seriāla galvenā producente Džūlija Pleka nesen atklāja dažas detaļas par Frīmanas noslēpumaino vampīri Seidžu, kuru viņa raksturo kā neatlaidīgu un seksīgu, un dinamisku, un jautru, raksta TV Line.

"Kesidijas varone ir vampīre, kuru mēs satiksim 16. sērijā, kas saucas "1912"," Pleka atklāja. "Tā būs par laiku 100 gadus atpakaļ, kad Deimons vēl bija... Deimons, kas izgāja vilšanās un svētulības pilns pa durvīm, kad viņa brālis [Stefans] bija ārpus kontroles 1864. gadā."

Producente turpina: "Kaut kur starp 1864. gadu un pilota sēriju Deimons kļuva par to Deimonu, kuru mēs pazīstam un mīlam, un šī sērija sniedz mums nelielu ieskatu tajā... un tajā, kāds sakars Kesidijas Seidžai ar to."

Pleka atklāja vēl dažus spoilerus par 3. sezonu. Ja gribat tos uzzināt, lasiet tālāk.

*Pleka atklāja, ka Torijas DeVito Meredita vēl paliks tuvumā tuvākajā nākotnē. "Ar Mereditu stāsts ir ļoti attīstījies," viņa dalās pārdomās. "Ir iespējams, ka personāžs var kļūt par pastāvīgu elementu... vai arī viņa var mirt šaušalīgā, vardarbīgā un traģiskā nāvē."
*Uz Alarika mūžīgo dzīvības glābēju gredzenu vairs nevar paļauties. "Pilnīgi noteikti ir sajūta, ka gredzena efektivitāte ir laika jautājums, un tās būs lielas raizes Elenai, kam tiešām ir palikuši divi svarīgi cilvēki viņas dzīvē: Alariks un Džeremijs," saka Pleka.
*Cik ilgi vēl jāgaida līdz atklāsies, kas ir lielais Mistikfolsas slepkavnieks? (Ja vien tā nav Meredita, uz ko varētu norādīt šīs nedēļas sērijas beigas...) "Nākamais stāsta vilnis, kam mums jāiziet cauri, ir Oriģinālo mātes plāna nogalināt savus bērniņus iznākums," Pleka paziņo. "Bet virzoties uz priekšu tajā, mēs arī saskaņosim ļoti jauki to, kas stāv aiz slepkavībām."

Avots: TV Line

Kategorija: Par seriālu | Skatījumu skaits: 523 | Pievienoja: Arvena | Atslēgvārdi: Kesidija Frīmana, 1912, Alariks, TVD 3. sezona, spoileri, Džūlija Pleka, Seidža, meredita
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
WWW.KINOFILMNET.LV
Filmas online

Ieeja

Labākās filmas

MINI-ČATS

Reklāma
Filmas online

Aptauja
Elēnai jābūt kopā ar
1. Demonu
2. Stefanu
3. Klausu
4. cits...
Atbilžu kopskaits: 8TVDLatvia by Arvena, Ar4ssS © 2010 - 2018