Izvelne

Reklāma
Filmas online
Filmas online

KATEGORIJAS
Par seriālu [261]
Par aktieriem [94]
Intervijas [71]
Dažādi [127]
Fanu pasākumi [26]
Grāmatas [7]
IS Foundation [5]
Ziņas un jaunumi par Iana Somerhaldera fondu "IS Foundation"
Recenzijas [5]
Seriāla sēriju recenzijas
Aptaujas, "quiz", balsošanas u.tml. [44]
Dažādas aptaujas, "quiz" u.tml. lietas...
Mājaslapas jaunumi [8]
Jaunumi mājaslapā un ziņas no administratoriem

MEKLĒTĀJS

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
[ Šodien mūs apmeklēja... ]

1:20 PM
Džūlija Pleka "Hollywood Reporter": Šogad laimīgas beigas būs grūti atrast


TVD galvenā producente sniedza interviju "The Hollywood Reprter" (pirms šīs nedēļas sērijas), kurā atklāja daudz interesantus faktus - gan par Elenas un Īlajas draudzību, gan galveno varoņu mīlas trijstūri un kā tas varētu mainīties (vai nē) līdz sezonas beigām, Klausu un Kerolainu, kad gaidīt atpakaļ Taileru un Džeremiju...
Rakstā iespējami SPOILERI!


Šīs nedēļas sērija "All My Children" ir ļoti nozīmīga Elenas un Īlajas attiecībām. Elena un pārējie nemitīgi ir centušies izdomāt, kā tikt vaļā no Klausa, un tagad Elenai negribot sanāca ievilkt tajā arī Īlaju. Kā saka Džūlija Pleka, viņu draudzība ir sarežģīta un dīvaina, bet tajā ir kaut kas īpašs. "Ir kaut kas, ko viņa saskata viņā, un ir kaut kas, ko viņš redz viņā, kas sasaista viņus daudz spēcīgāk kā varētu gaidīt," stāsta Pleka. "Viņa nejūtas labi, ka parakstījusi viņa nāves spriedumu. Šī nodevība ir viņai kā ļoti smaga nasta, un ikviens viņas līdzcilvēks saka viņai, lai viņa samierinās ar to."

Oriģinālo balles laikā dziļāka saikne izveidojās arī starp Klausu un Kerolainu. "Es domāju, ka Klauss ir iemīlējies Kerolainā," atzīst Pleka, piebisltot, ka Kerolaina gan nav marionete un neļaus sevi tik vienkārši iekarot un pavest, lai gan viņš ir gandrīz nežēlīgi pavedinošs.
Vai šīs attiecības ir izveidotas vienīgi kā atgādinājums, ka Klauss nav tikai ļauns vai tur ir vēl kaut kas apakšā? Producente atzīst, ka Klausam nepārprotami ir ļoti dziļa un bagātīga emocionālā dzīve, neskatoties uz visām šausmīgajām un vardarbīgajām lietām, ko viņš darījis un turpinās darīt. Zināmā mērā mēs nekad neesam varējuši būt droši šajā seriālā, kas Klausam ir aiz ādas patiesībā. Vai varētu būt, ka arī šoreiz mēs nezinām, ko viņš patiesībā vēlas? Džūlija Pleka saka: "Nē! Esmu droša, ka Klausam ir bijis tūkstots gados gadījuma aizraušanās un meitenes, bet mēs nezinām daudz par to, kas vada viņu un kas liek viņam mīlēt, un vai viņš ir mīlējis kā dusmīgs hibrīds. Vai viņš ir kaut ko izjutis no tā visa? Vai tas ir kas jauns viņam? Vai tas notiek pirmo reizi kopš viņš ir kļuvis par vampīru tūkstošiem gadu atpakaļ? Ir daudz visāda veida jautājumu par Klausa romantisko pusi, ko mēs neesam pat sākuši uzdot, kur nu vēl atbildēt."
Vai mums būs iespēja redzēt, kā tiek rastas atbildes uz šiem jautājumiem? "Klauss ir ļaunais, un ļauno dienas šajā seriālā reizēm ir skaitītas, tā kā tad jau manīs. Skatīsimies, vai viņš izdzīvos pietiekami ilgi, lai pastāstītu šos stāstus," atbild Pleka.Kas attiecas uz Taileru, kaut kad viņš atgriezīsies, taču Pleka neatklāj precīzu laiku. Tailers nebūs priecīgs, kad atgriežoties atklās, ka visu šo laiku, kamēr viņš ir centies saraut savu saikni ar Klausu, viņš savukārt ir aplidojis Talera meiteni. Pirms sezonas beigām mēs vēl redzēsim, kā risināsies lietas starp Klausu un Taileru.

Arī Džeremijs kaut kad atkal parādīsies Mistikfolsā. "Pēc visām pūlēm turēt viņu drošībā galu galā [Elena un pārējie] sapratīs, ka viņš nav drošībā nekur," saka Pleka. "Mistikfolsa, kur ļaudis var uzmanīt viņu, varētu būt labākā vieta, kur viņam būt."

Džūlija Pleka atklāj "Hollywood Reporter" arī mazliet par Kesidijas Frīmanas varoni Seidžu, kas būs redzama jau nākamajā sērijā pagātnes atskatā. Mēs redzēsim, kāds ir viņas nopelns, ka Deimons ir tāds Deimons, kā mēs viņu redzam mūsdienās. Seidža parādīsies arī mūsdienās Mistikfolsā, un viņai būs pašai savs plāns. Vai Seidža ir Deimona iemīļotā vai vienkārši kāds no viņa pagātnes? "Viņa ir kāds no viņa pagātnes. Vienmēr ir neskaidrība ar ikvienu jaunu sieviešu kārtas personāžu, kas parādās kaut kur tuvumā Deimona Salvatores orbītai," atbild Pleka.

Kādā nesenā intervijā Džūlija Pleka atzina, ka būs brīdis, kad būs jāpieņem lēmums attiecībā uz Elenu un Salvatoru brāļiem. Vai mums būs iespēja to uzzināt līdz sezonas beigām? Pleka atklāj, ka trio šobrīdējais stāvoklis noteikti tiks atrisināts līdz sezonas beigām. Pleka stāsta: "Vissvarīgākā lieta, ko cilvēkiem jāsaprot tagad, ka "cīņas beigas" nozīmē beigas. Visas sarunas par cīņas beigām vajadzētu atlikt līdz beigām. Mēs nebeigsim šo sezonu bez Elenas, kas nebūs sapratusi, ka viņa nevar turpināt cīnīties ar savām jūtām pret šiem abiem brāļiem un ka ir kāds lēmums, kas jāpieņem."

Pēdējo sēriju laikā ir bijuši daudzi aizkustinoši brīži starp brāļiem. Arī turpmāk mēs redzēsim daudz saiknes starp Elenu un viņiem. Mēs redzēsim, kā Stefans un Deimons norobežojas paši un norobežo savas attiecības, un uz ko viņi ir spējīgi, lai padarītu viens otru laimīgu, pat neskatoties uz to, ka abi mīl vienu un to pašu meiteni. Pleka brīdina, ka šo trīs cilvēku attiecības gaida daudz nopietnu un smagu lietu.Pēdējā laikā bijušas daudzas norādes arī uz veco Deimonu un Stefanu. Vai viņi lēnām sāks atgriezties savās vecajās lomās? "Abi personāži, mēs esam runājuši tik daudz par Stefana attīstību un viņa tumšajām pusēm, bet mēs esam bijuši arī liecinieki Deimona attīstībai un viņa stiprajām un gaišajām pusēm. Abi brāļi nejūtas pilnībā ērti savā ādā, un pilnīgi noteikti ir nianses no viņu pagātnes "es", kas izlauzīsies," atklāj producente.

Ko tas prasīs viņiem visiem trīs, lai visi būtu apmierināti un laimīgi dzīvotu kopā? Meta Deivisa teorija esot, ka to varot izdarīt tikai bez maz radot poligāmu sabiedrību starp viņiem visiem trīs, taču Pleka atzīst, ka pilnīgi noteikti šogad ikvienam būs ļoti grūti atrast savas laimīgās beigas.

Avots: Hollywood Reporter

Kategorija: Par seriālu | Skatījumu skaits: 468 | Pievienoja: Arvena | Atslēgvārdi: TVD 3. sezona, The Hollywood Reporter, spoileri, intervija, Džūlija Pleka
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
WWW.KINOFILMNET.LV
Filmas online

Ieeja

Labākās filmas

MINI-ČATS

Reklāma
Filmas online

Aptauja
Elēnai jābūt kopā ar
1. Demonu
2. Stefanu
3. Klausu
4. cits...
Atbilžu kopskaits: 8TVDLatvia by Arvena, Ar4ssS © 2010 - 2018