Izvelne

Reklāma
Filmas online
Filmas online

KATEGORIJAS
Par seriālu [261]
Par aktieriem [94]
Intervijas [71]
Dažādi [127]
Fanu pasākumi [26]
Grāmatas [7]
IS Foundation [5]
Ziņas un jaunumi par Iana Somerhaldera fondu "IS Foundation"
Recenzijas [5]
Seriāla sēriju recenzijas
Aptaujas, "quiz", balsošanas u.tml. [44]
Dažādas aptaujas, "quiz" u.tml. lietas...
Mājaslapas jaunumi [8]
Jaunumi mājaslapā un ziņas no administratoriem

MEKLĒTĀJS

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
[ Šodien mūs apmeklēja... ]

7:59 PM
Kas sagaida Bonijas mammu Ebiju


Klauss un pārējie viņa ģimenes locekļi ir atpakaļ, un viņi ir ļaunāki kā jebkad agrāk. Nu varbūt izņemot tikai Īlaidžu... Tomēr ir arī šādi tādi jaunumi par Mistikfolsas jaunāko pārdabisko būtni - Bonijas mammu Ebiju.

Runājot ar Ology Atlantas filmēšanas laukumā, Persija Vaita dalījās pārdomās par savu lomu, atzīstot, ka Ebija nav bijusi tā jaukākā persona, bez tam tur slēpjas kas vairāk, kā šķiet. Ko tad Ology atklāja?

Ebija un Bonija nav vēl tikušas skaidrībā ar savām attiecībām. "Ir tik aizraujoši redzēt, kā attiecības attīstās," aktrise saka. "Un, ak jā, te ir vēl daudz kas!"

Ebijas pagātne pilnīgi noteikti ir daļa no kā lielāka. "Lieliskā lieta ar "The Vampire Diaries" ir tā, ka, kad jūs uzzināt kāda pagātni, jūs iegūstat kopainu par visu. Ikviena pagātne ir nozīmīga: Ebija, kā jūs redzēsiet, ir atslēgas faktors seriālā, un, es domāju, tas ir patiešām zināmā mērā aizraujoši redzēt, kā viņas personāžs izaug," stāsta Vaita.

Vai Ebija mēģinās atgūt savas spējas? "Viņu gaida ļoti mistiska nākotne," Persija Vaita brīdina, "un tas ir pats labākais! Jūs redzēsiet, kas notiks ar to."

Viņa nav tikusi galā ar pagātni. "Ziniet, ir interesanti atveidot kādu, kas  pametis savu bērnu," paskaidro aktrise. "Ebijai iekšā ir problēmas ar vainas apziņu. Bet, es domāju, ka tas, kas mani piesaista seriālā, ir ne tikai vampīri un raganas, bet vairāk cilvēciskās saites. Mēs krītam, mēs atkal ceļamies, mēs atkal kļūdāmies. Tas ir ļoti cilvēcīgi."

TVD atgriešanās nesarūgtinās fanus. Persija Vaita sola dažus patiešām ekstrēmus, šokējošus pārsteigumus, kas viņai pašai ļoti patīkot! Mēs redzēšot daudz negaidītu lietu, daudz negaidītu sižeta pavērsienu...

TVD atgriezīsies pie mums 16. martā.

Avots: Ology.

Kategorija: Par seriālu | Skatījumu skaits: 460 | Pievienoja: Arvena | Atslēgvārdi: Ology, Bonijas mamma, TVD 3. sezona, Persija Vaita, Ebija Beneta
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
WWW.KINOFILMNET.LV
Filmas online

Ieeja

Labākās filmas

MINI-ČATS

Reklāma
Filmas online

Aptauja
Elēnai jābūt kopā ar
1. Demonu
2. Stefanu
3. Klausu
4. cits...
Atbilžu kopskaits: 8TVDLatvia by Arvena, Ar4ssS © 2010 - 2018